GIPSOLEP LEPIDLO

Neohodnoceno
280 Kč / balení 231 Kč bez DPH
Skladem do 7 dnů

GIPSOLEP - UNIVERZÁLNÍ LEPIDLO PRO SÁDROVÉ OBKLADY. Balení: 5 Kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

POUŽITÍ:
GIPSOLEP je lepidlo určené k lepení sádrových obkladů a jiných sádrových obkladů v uzavřených prostorách. Vyznačuje se velmi dobrou přilnavostí, která vytváří trvalý spoj. Zvláště doporučeno pro lepení sádrokartonových desek STEGU.

PŘÍPRAVA PODKLADU:
GIPSOLEP lze použít na jakýkoli stabilní podklad, jako jsou: beton, cihly, silikátové bloky, cementové bloky, sádrokartonové desky a cementové a sádrové omítky. Podklad musí být čistý, suchý a opatřený základním nátěrem vhodným základním nátěrem.
U hladkých povrchů je třeba je zdrsnit a důkladně očistit od prachu.

PŘÍPRAVA LEPIDLA:
Lepidlo by mělo být smícháno v čistém kbelíku. Nalijte lepidlo do vody (5 kg lepidla na 1,6 - 1,9 litru vody) a důkladně promíchejte ručně nebo pomocí mixéru. Po cca 2 minutách znovu promíchejte.
Lepidlo by mělo být spotřebováno do 45 minut.

LEPENÍ:
Lepidlo naneste zubovým hladítkem na celou plochu dlaždice (cca 5 mm silné) a přitlačením dlaždice ke stěně odstraňte přebytečné lepidlo tak, aby nezasahovalo do injektáže. Opravy lze provést až 2 minuty po nalepení. Lepidlo získá plnou pevnost po úplném zaschnutí (přibližně 5 dní při 20 ° C).

NÁSTROJE:
Vyčistěte kbelík, míchadlo, zubovou stěrku a naneste lepidlo, rukavice.

DOPORUČENÍ:
Vzhledem k rozmanitosti stavebních materiálů dostupných na trhu by měly být před lepením provedeny testy, aby se vyloučily jakékoli nepředvídané problémy, které se mohou během lepení vyskytnout.

SKLADOVÁNÍ:
Lepidlo by mělo být skladováno v původním uzavřeném obalu v suché místnosti po dobu 12 měsíců od data výroby uvedeného na obalu.

TECHNICKÉ ÚDAJE O VÝROBKU:
Účinnost: do 3 m 2 od balení
Doba míchání cca 2 min.
Mísicí poměr: 1,6 - 1,9 l vody na 5 kg lepidla.
Teplota okolí a podkladu během práce: + 5 ° C - 25 ° C.
Doba použití po smíchání s vodou: až 45 minut.
Počáteční doba nastavení: 8 hodin
Celková doba tuhnutí: min. 5 dní.

Lepidlo NENÍ mrazuvzdorné a vodotěsné !!!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení