GIPSOLEP LEPIDLO

280 Kč / balení 231 Kč bez DPH
Skladem do 7 dnů

GIPSOLEP - UNIVERZÁLNÍ LEPIDLO PRO SÁDROVÉ OBKLADY. Balení: 5 Kg

Petrstone10

Detailní informace

Detailní popis produktu

POUŽITÍ:
GIPSOLEP je lepidlo určené k lepení sádrových obkladů a jiných sádrových obkladů v uzavřených prostorách. Vyznačuje se velmi dobrou přilnavostí, která vytváří trvalý spoj. Zvláště doporučeno pro lepení sádrokartonových desek STEGU.

PŘÍPRAVA PODKLADU:
GIPSOLEP lze použít na jakýkoli stabilní podklad, jako jsou: beton, cihly, silikátové bloky, cementové bloky, sádrokartonové desky a cementové a sádrové omítky. Podklad musí být čistý, suchý a opatřený základním nátěrem vhodným základním nátěrem.
U hladkých povrchů je třeba je zdrsnit a důkladně očistit od prachu.

PŘÍPRAVA LEPIDLA:
Lepidlo by mělo být smícháno v čistém kbelíku. Nalijte lepidlo do vody (5 kg lepidla na 1,6 - 1,9 litru vody) a důkladně promíchejte ručně nebo pomocí mixéru. Po cca 2 minutách znovu promíchejte.
Lepidlo by mělo být spotřebováno do 45 minut.

LEPENÍ:
Lepidlo naneste zubovým hladítkem na celou plochu dlaždice (cca 5 mm silné) a přitlačením dlaždice ke stěně odstraňte přebytečné lepidlo tak, aby nezasahovalo do injektáže. Opravy lze provést až 2 minuty po nalepení. Lepidlo získá plnou pevnost po úplném zaschnutí (přibližně 5 dní při 20 ° C).

NÁSTROJE:
Vyčistěte kbelík, míchadlo, zubovou stěrku a naneste lepidlo, rukavice.

DOPORUČENÍ:
Vzhledem k rozmanitosti stavebních materiálů dostupných na trhu by měly být před lepením provedeny testy, aby se vyloučily jakékoli nepředvídané problémy, které se mohou během lepení vyskytnout.

SKLADOVÁNÍ:
Lepidlo by mělo být skladováno v původním uzavřeném obalu v suché místnosti po dobu 12 měsíců od data výroby uvedeného na obalu.

TECHNICKÉ ÚDAJE O VÝROBKU:
Účinnost: do 3 m 2 od balení
Doba míchání cca 2 min.
Mísicí poměr: 1,6 - 1,9 l vody na 5 kg lepidla.
Teplota okolí a podkladu během práce: + 5 ° C - 25 ° C.
Doba použití po smíchání s vodou: až 45 minut.
Počáteční doba nastavení: 8 hodin
Celková doba tuhnutí: min. 5 dní.

Lepidlo NENÍ mrazuvzdorné a vodotěsné !!!