Moscow Sezam 60x15x0,2-0,4 cm

Tip
1 090 Kč / m2 901 Kč bez DPH
Skladem do 7 dnů

Panelu dominuje černá matná barva stejně jako na přírodní břidlici. Dekorativní panel pro vlastní montáž. 

Petrstone10

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nástěnné panely Petrstone 3D jsou dekorativní výrobky vyrobené z tenkých vrstev přírodních a kompozitních kamenů. Sestava je dětská hra a rychlá - ušetříte čas a peníze. Produkt je vhodný pro vnitřní použití, pro stěny SK nebo podobné. Ostatní stěny musí být řádně ukotvené, rovné, suché, matné a důkladně očištěny od prachu a zbytků barev a antiadhezivních prostředků. Nepoužívejte chemii, která snižuje přilnavost k povrchu. Doporučujeme také nanést několik proužků polyuretanového lepidla, a to i přes originální lepicí pásku připojenou výrobcem.

Lze samolepicí panely Petrstone 3D lepit na dřevěné nebo keramické dlaždice?
ANO. Lepidlo použité v panelech je univerzální lepidlo. Před lepením panelů je však nutné povrch odmastit a vysušit.

Lze samolepicí panely Petrstone 3D umístit do koupelny?
ANO. Panely po instalaci do koupelny vyžadují impregnaci ( Např. Sopro 705, Sopro 704 ). Doporučujeme vyhnout se použití panelů Petrstone 3D v místech, kde mohou být v neustálém kontaktu s vodou, například přímo nad vanou nebo ve sprše.

Lze samolepicí panely Petrstone 3D umístit do kuchyně?
ANO. Mezi skříňkami a deskou budou tvořit elegantní a jedinečnou dekoraci. V kuchyni, stejně jako v koupelně, je nutná impregnace, která ochrání přírodní kámen před vodou, mastnotou a nečistotami.

Lze samolepicí panely Petrstone 3D používat venku?
NE . Panely byly navrženy pro zkrášlení interiérů a to je jejich hlavním účelem. Proto je nedoporučujeme umisťovat například na fasádu.

Petrstone Specialista na kamenné obklady a dlažby 2

Kdo je Váš specialista?

PETR ZEŤKA
Majitel petrstone.cz, specialista na kamenné obklady a dlažby
 
Už na střední škole jsem pomáhal tátovi na stavbách. Od něj jsem se mimo jiné naučil, že práce se musí dělat precizně, kvalitně. Nejen na pohled, ale aby to bylo provedeno opravdu tak, jak to má být. A tehdy také ve mně vzbudil opravdové nadšení kámen. Na stavbách jsem se setkal s mnoha materiály, ale na kameni se mi líbilo, že působí úplně jinak než cokoliv jiného. Navíc je to materiál, který vydrží navěky. Dnes jsem v kontaktu s kamenem každý den a obchod petrstone.cz funguje už od roku 2014.
 

Za roky zkušeností jsem pro vás vybral ty nejlepší dodavatele skutečně prvotřídních materiálů. V naší nabídce najdete různé druhy hornin jako je žula, mramor, kvarcit, břidlice, vápenec, travertin nebo pískovec. Kromě toho provádíme i kompletní instalace obkladů, dlažeb, parapetů, schodů atd. Proto jsou možné i úpravy na míru.

Jaké jsou výhody přírodního kamene oproti jiným materiálům (keramice či betonu)?
Výrazně delší životnost, pevnost, otěruvzdornost a snazší údržba.
 
Kde je možné přírodní kámen použít?
Je možné ho použít jak venku, tak uvnitř (obývák, kuchyně, koupelna, schody, terasy, chodníky, ploty, fasády, sokly, příjezdové cesty a další).

Potřebujete poradit s výběrem vhodného formátu pro váš projekt? Zavolejte mi: +420 605 590 452

Doplňkové parametry

Kategorie: Samolepící panely
Povrchová úprava: Přírodní
Délka (cm): 60
Šířka (cm): 15
Tloušťka (cm): 0,2
Použití: interiér
Jakost: I
Balení (ks): 10
Balení (m2): 0,9
Hmotnost balení (kg): 3