STEGU IMPREGNACE NA BETON A SÁDRU

300 Kč / balení 248 Kč bez DPH
Skladem do 7 dnů

STEGU pro betonové a sádrové obklady je bílá vodou ředitelná silikonová impregnace pro povrchovou hydrofobizaci uvnitř i vně budov. Balení: 2L

Petrstone10

Detailní informace

Detailní popis produktu

POUŽITÍ: Stone care je určen k impregnaci sádrových a betonových dlaždic STEGU, ale také pískovců, slínku a střešních tašek. Před zahájením prací očistěte suchý povrch od prachu, špíny, oleje a mastnoty atd. Povrchy, které nebudou impregnovány, např. Sklo, kov, dřevěné části, leštěný kámen atd., Je třeba pečlivě chránit. Před použitím musí být impregnace promíchána. Desky STEGU by měly být impregnovány společně se spárou nejméně 7 dní po dokončení prací. Impregnujte za suchého, deštivého počasí a při teplotě +5 až + 25 ° C.

POZNÁMKA:  Impregnace může změnit odstín dlaždice. Doporučuje se nejprve provést test na nesestavené dlaždici nebo na nenápadném místě a zkontrolovat, zda je změna barvy přijatelná.

APLIKACE: Sádrové dlaždice STEGU se nanáší jednou metodou stříkání. Beton a další dlaždice by měly být nanášeny štětcem nebo stříkáním. Impregnace musí být aplikována rovnoměrně. V případě vysoce savých betonových povrchů nanášejte dvakrát za mokra (další vrstva by měla být nanesena nejpozději do 20 minut v závislosti na nasákavosti, okolní teplotě a povrchové teplotě). Impregnovaný povrch by měl být důkladně a rovnoměrně nasycen.

VÝDATNOST: 8-10 m2 na balení s jednou impregnací. Spotřeba prostředku závisí na savosti impregnovaného materiálu a aplikační technice.

SKLADOVÁNÍ: Skladujte v suchých místnostech při teplotě +5 až + 30 ° C v původním obalu. Skladovatelnost: 12 měsíců od data výroby (datum výroby na obalu).