STEGU IMPREGNACE NA CIHLOVÉ OBKLADY

390 Kč / balení 322 Kč bez DPH
Skladem do 7 dnů

STEGU IMPREGNACE pro cihlové obklady je bílá vodou ředitelná silikonová pro povrchovou hydrofobizaci uvnitř i vně budov. Balení: 2L

Petrstone10

Detailní informace

Detailní popis produktu

POUŽITÍ:
Stone care je určen k impregnaci: pórobetonových dlaždic STEGU, parapetů a markýz STEGU, pískovce, slínku, sádrokartonových desek, střešních tašek atd.
Před zahájením prací očistěte suchý povrch od prachu, špíny,
oleje, mastnoty atd. Povrchy, které nejsou impregnovány, musí být pečlivě chráněny, například sklo, kov, dřevěné části, leštěný kámen atd. Před použitím promíchejte. Desky STEGU by měly být impregnovány společně se spárou nejméně 7 dní po dokončení prací. Impregnujte za suchého, deštivého počasí a teploty od +5 do + 25 ° C. Nové betonové potěry nebo omítky lze impregnovat nejdříve 24–30 dní po provedení prací.

POZNÁMKA:  Impregnace může změnit odstín dlaždice. Doporučuje se nejprve provést test na nesestavené dlaždici nebo na nenápadném místě a zkontrolovat, zda je změna barvy přijatelná.

APLIKACE:
Vivid Color lze nanášet štětcem nebo stříkáním. Impregnace musí být nanášena rovnoměrně, s vysoce savými povrchy, nanášena dvakrát za mokra (další vrstva by měla být nanesena, v závislosti na savosti okolní a povrchové teploty, nejpozději po 20 minutách). Impregnovaný povrch by měl být důkladně a rovnoměrně nasycen.

VÝDATNOST:
8-10 m2 na balení s jednou impregnací. Spotřeba prostředku závisí na savosti
impregnovaného materiálu a aplikační technice.

SKLADOVÁNÍ:
Skladujte v suchých místnostech při teplotě +5 až + 30 ° C v původním
obalu. Skladovatelnost: 12 měsíců od data výroby (datum výroby na obalu).