Vápencová stupnice Blue Diamond Opalovaná a Kartáčovaná 150x33x2 cm

Tip
Neohodnoceno
1 590 Kč / ks 1 314 Kč bez DPH
Skladem do 7 dnů

Pevné a odolné vůči povětrnostním vlivům vápenec Blue Diamond o rozměrech 150x33cm a tloušťce 2cm: 


- zajišťují plnou bezpečnost,
- odolnost vůči těžkému použití,
- záruku vysoké kvality, 
- snadné čištění.

Jsou také ideální jako vnitřní a vnější parapety. Přední hrana je sražená a čelo opalované. Individuální úprava na stanovený rozměr dle přání zákazníka za příplatek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vápenec je sedimentární hornina, vyplývající z cementace volných vápenců. Rozlišujeme dva typy vápenců: měkké a tvrdé. Skupina měkkých vápenců zahrnuje všechny typy jasných barev. Tyto vápencové dlaždice se používají uvnitř. Díky jasným, příjemným barvám v odstínech béžové, vytvářejí útulnou atmosféru v každém interiéru, perfektně se hodí jako obklady stěn nebo podlah v obývacím pokoji, kuchyni, koupelně nebo na chodbě. Tvrdé vápence, většinou v tmavých barvách, jsou materiály s pevnostními vlastnostmi podobnými žulové dlažbě. Díky své tvrdosti, mrazuvzdornosti, odolnosti proti povětrnostním podmínkám jsou ideální nejen v interiéru, ale i jako dlažba na terasu, chodník nebo vnější schody.

Všechny přírodní kameny, včetně vápenců, jsou skvělým vodítkem pro teplo. Díky schopnosti akumulovat je skvělým řešením pro podlahové vytápění. Dlouho po vypnutí topení se podlaha bude udržovat v teple a postupně ji odvádět. V nabídce našeho obchodu s přírodním kamenem jsou vápencové obklady k dispozici v různých formátech, barvách, v plamenném, mletém a přírodním provedení. Máme také vápencové stupně pro: kamenné schody (schody, stoupačky) a parapety. Přírodní kámen ve formě dlaždic, se stal tak populární dokončovací materiál, že cena za jeho metr čtvereční stal se srovnatelný s cenou keramických dlaždic nebo kameninové dlažby.

Doplňkové parametry

Kategorie: Parapety, Stupnice
Druh kamene: Vápenec
Povrchová úprava: Opalovaný
Délka (cm): 150
Šířka (cm): 33
Tloušťka (cm): 2
Použití: interiér / exteriér
Jakost: I
Balení (ks): 1
Balení (m2): 0,5
Hmotnost balení (kg): 25