Žulová dlažba Tan Brown opalovaná 60x60x2 cm

Tip
Neohodnoceno
2 190 Kč / m2 1 810 Kč bez DPH
Skladem do 7 dnů

Žulová dlažba Tan Brown je typická svým zbarvením do hněda. Velikost žulové dlažby ve formátu 60 x 60 cm a tloušťce do 20 mm je pevný materiál určený nejen pro veřejné prostory (např. Průchody, stanice, chodníky apod.) Odolný materiál odolný vůči povětrnostním podmínkám. Opalovaný povrch zaručuje bezpečnost , zejména tam, kde může být velké množství vody nebo sněhu. Přírodní kámen vyrobený a určený k tomu, aby vydržel staletí. Žulové dlaždice jsou vhodné pro chodníky, podlahy, schody, balkon, terasu atd.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žulové dlaždice patří mezi nejpoužívanější přírodní kameny ve stavebnictví. Žula je tvrdší, odolnější a odolnější vůči oděru, mechanickému poškození a povětrnostním vlivům než keramické dlaždice. V naší nabídce najdete kvalitní žulové dlaždice za velmi atraktivní ceny. Žulové dlaždice jsou ideálně vhodné jako kamenná podlaha pro domácí použití i pro veřejná místa s vysokým provozem. Charakteristickým znakem tohoto materiálu je jeho vysoká odolnost vůči nečistotám, nízká nasákavost a mrazuvzdornost. Proto je ideálním kamenem pro terasu, podlahy, chodník, balkon, příjezdová cesta, vnitřní a vnější schody. Funguje také jako fasádní a zahradní kámen a oplocení. 

Díky drsnému povrchu z opalované žuly se doporučuje použít na venkovní chodníky nebo na vnější fasádu. Díky vysoké odolnosti proti poškrábání, nečistotám a nízké absorpci se žula používá v koupelně, kuchyni, obývacím pokoji, hale, chodbě a vnitřních schodech. 

Tan Brown je mimořádný vybarvený kámen. Tmavě hnědá barva, s výraznou převahou tmavě hnědé, má elegantní, luxusní a oslnivý charakter. Tuto žulu lze použít vně i uvnitř budov a v každém z těchto prostor bude výjimečně vystaven kámen Tan Brown. Tato žula bude vypadat velmi pěkně jako kuchyňská nebo koupelnová deska, stejně jako deska stolu nebo jen okenní parapet. Tan Brown dokonale zapadá do zlatých prvků interiéru. Zlaté nádobí na stole nebo zlaté kuchyňské a koupelnové vybavení jistě poskytnou maximální luxus a prestiž, které zaujmou každého.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obklady a dlažby
Druh kamene: Žula
Povrchová úprava: Opalovaný
Délka (cm): 60
Šířka (cm): 60
Tloušťka (cm): 2
Použití: interiér / exteriér
Jakost: I
Balení (ks): 1
Balení (m2): 0,36
Hmotnost balení (kg): 20