Žulový schod/obrubník G603 opalovaný 80-120x12x20 cm

Tip
1 290 Kč / bm 1 066 Kč bez DPH
Skladem do 7 dnů

Žulové obrubníky jsou díky své tvrdosti, pevnosti, odolnosti proti mechanickému poškození a povětrnostním podmínkám dokonalým kamenem pro zahradu. Obrubníky s ostrou hranou se používají k dokončování teras ze žulových desek nebo ukončení chodníku. Žulové okraje chrání vaše vozovky, terasy, chodníky a cesty před sklouznutím. Používají se také při stavbě silnic, ulic a parkovišť. Obrubníky nabízíme ve třech formátech: 6x20, 8x20, 10x20, 12x20, 12x25. Možno použít jako schodovou desku. Zdrsněný nášlap + bok. Nášlapová hrana je sražená fazetkou.

“Obrubníky došly v pořádku.”

“Mně se to tady špatně shání. Natrefil jsem na vás na internetu.”

“Na internetu jsem vás našel. Byli jste levnější.”

“Mám to na záhonek, prostě na zahradu, na zužitkování. Na zahradu a na dvorek.”

Petrstone10

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žulový obrubník G603 ve formátu 80-120x12x20 cm. Žula se vyznačuje vysokou tvrdostí, trvanlivostí a odolností proti oděru, mechanickému poškození a povětrnostním vlivům. Pro svou dekorativní povahu jde o přírodní materiál nejčastěji používaný ve stavebnictví. V naší nabídce jsou kvalitní žulové obrubníky za velmi atraktivní ceny.

Žula se vyznačuje vysokou tvrdostí, trvanlivostí a odolností proti oděru, mechanickému poškození a atmosférickým podmínkám. Díky svému dekorativnímu charakteru je to přírodní materiál, nejčastěji používaný ve stavebnictví. V naší nabídce najdete kvalitní žulové dlaždice za velmi atraktivní ceny. Žulové dlaždice jsou ideálně vhodné jako kamenná podlaha pro domácí použití i pro veřejná místa s vysokým provozem. Charakteristickým znakem tohoto materiálu je jeho vysoká odolnost vůči nečistotám, nízká nasákavost a mrazuvzdornost. Díky kluzkému povrchu z leštěné žuly se doporučuje použít na vnitřní podlahy nebo na vnější fasádu. Díky vysoké odolnosti proti poškrábání, nečistotám a nízké absorpci se žula používá v koupelně, kuchyni, obývací pokoj, předsíň, chodba a vnitřní schody. Funguje také jako kámen pro vyvýšení, ploty a jako zahradní kámen . 

Každý přírodní kámen, také žula, je skvělým vodítkem pro teplo. Díky možnosti akumulace je skvělým řešením pro podlahové vytápění. Dlouho po vypnutí topení se podlaha bude udržovat v teple a postupně ji odvádět. V naší nabídce s přírodním kamenem jsou žulové dlaždice k dispozici v různých formátech, barvách, v plamenném a leštěném provedení. Máme také žulové kroky pro: kamenné schody (schody, stoupačky) a parapety. Přírodní kámen ve formě dlaždic, se stal tak populární dokončovací materiál, že cena za jeho metr čtvereční stal se srovnatelný s cenou keramických dlaždic nebo kameninové dlažby.

Petrstone Specialista na kamenné obklady a dlažby 2

Kdo je Váš specialista?

PETR ZEŤKA
Majitel petrstone.cz, specialista na kamenné obklady a dlažby
 
Už na střední škole jsem pomáhal tátovi na stavbách. Od něj jsem se mimo jiné naučil, že práce se musí dělat precizně, kvalitně. Nejen na pohled, ale aby to bylo provedeno opravdu tak, jak to má být. A tehdy také ve mně vzbudil opravdové nadšení kámen. Na stavbách jsem se setkal s mnoha materiály, ale na kameni se mi líbilo, že působí úplně jinak než cokoliv jiného. Navíc je to materiál, který vydrží navěky. Dnes jsem v kontaktu s kamenem každý den a obchod petrstone.cz funguje už od roku 2014.
 

Za roky zkušeností jsem pro vás vybral ty nejlepší dodavatele skutečně prvotřídních materiálů. V naší nabídce najdete různé druhy hornin jako je žula, mramor, kvarcit, břidlice, vápenec, travertin nebo pískovec. Kromě toho provádíme i kompletní instalace obkladů, dlažeb, parapetů, schodů atd. Proto jsou možné i úpravy na míru.

Jaké jsou výhody přírodního kamene oproti jiným materiálům (keramice či betonu)?
Výrazně delší životnost, pevnost, otěruvzdornost a snazší údržba.
 
Kde je možné přírodní kámen použít?
Je možné ho použít jak venku, tak uvnitř (obývák, kuchyně, koupelna, schody, terasy, chodníky, ploty, fasády, sokly, příjezdové cesty a další).

Potřebujete poradit s výběrem vhodného formátu pro váš projekt? Zavolejte mi: +420 605 590 452

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahrada a chodníky
Druh kamene: Žula
Povrchová úprava: Opalovaný
Délka (cm): 80-120
Šířka (cm): 20
Tloušťka (cm): 12
Použití: exteriér
Jakost: I
Balení (ks): 1
Hmotnost balení (kg): 65