Břidlicová stupnice Brazilská přírodně štípaná 150x33x3 cm

Neohodnoceno
2 490 Kč / ks 2 058 Kč bez DPH
Na dotaz

Originální grafitově černý přírodní kámen. Země původu: Brazílie. Pro použití jako schody, desky nebo parapety.

- krásný grafitový odstín
- zajišťují plnou bezpečnost,
- záruku vysoké kvality, 
- snadné čištění.

Jsou také ideální jako vnitřní a vnější parapety. Přední hrana je sražená a čelo leštěné. Individuální úprava na stanovený rozměr dle přání zákazníka za příplatek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Břidlice je skupina přírodních kamenů charakterizovaných rabováním. Ložiska břidlic jsou velmi bohatá. Různorodé barvy i jednotlivých desek umožňují skládat unikátní povrchy. V posledních letech se kamenná břidlice stala extrémně módním dokončovacím materiálem. Přirozený, strukturální povrch dlaždic činí tento dekorační kámen dokonale vhodným pro moderní i rustikální interiéry. V interiérech se nejčastěji používá jako kámen pro podlahy a stěny v obytných místnostech, halách, kuchyních a koupelnách. Díky své odolnosti vůči přírodním silám je možné tento materiál použít nejen uvnitř místností, ale i venku jako fasádní břidlice a ploty.

Kamenné obklady, také vyrobené z břidlice, jsou ideální pro podlahové vytápění. Díky možnosti akumulace je skvělým řešením pro podlahové vytápění. Dlouho po vypnutí topení se podlaha bude udržovat v teple a postupně ji odvádět. V nabídce s přírodním kamenem najdete široký výběr břidlicových obkladů v různých formátech a úpravách. Přírodní kámen ve formě dlaždic se stal tak populárním dokončovacím materiálem. V naší nabídce najdete nespočet přírodních kamenů, jako jsou mramorové dlaždice, žulové dlaždice, křemencové dlaždice, břidlice, travertiny, vápence.

Doplňkové parametry

Kategorie: Parapety, Stupnice
Druh kamene: Břidlice
Povrchová úprava: Přírodní
Délka (cm): 150
Šířka (cm): 33
Tloušťka (cm): 3
Použití: interiér / exteriér
Jakost: I
Balení (ks): 1
Balení (m2): 0,5
Hmotnost balení (kg): 40