Kvarcit Verde Black kartáčovaný 60x40x1,2 cm

Novinka Tip
Neohodnoceno
2 090 Kč / m2 1 727 Kč bez DPH
Skladem do 7 dnů

Krásný přírodní kámen s intenzivní barvou. Křemenec je jedním z nejodolnějších přírodních kamenů. Ideálně se hodí pro pokládku na podlahu, kde očekáváme vysoký objem dopravy, protože i na těchto místech si kámen zachová své vlastnosti a nebude se opotřebovávat ve srovnání s běžnými keramickými obklady. Navíc díky své intenzivní barvě dodá místnosti neuvěřitelnou eleganci. Exkluzivní kámen.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvarcitové desky jsou stále častější alternativou žulové dlaždice, protože mají všechny imunitní vlastnosti žuly. Jejich mrazuvzdornost a odolnost proti povětrnostním podmínkám, tvrdost a odolnost proti oděru a mechanickému poškození umožňují jejich použití venku: na terasy, vnější schody a fasády. Křemencové dlaždice jsou navíc dekorativní kámen. Estetická kvalita křemenné dlažby vytvoří podlahu nebo zeď obloženou dekorem kuchyně, obývacího pokoje nebo koupelny.

Kvarcity, stejně jako všechny přírodní kameny, jsou skvělým vodítkem pro teplo. Díky schopnosti akumulovat je skvělým řešením pro podlahové vytápění. Dlouho po vypnutí topení se podlaha bude udržovat v teple a postupně ji odvádět. V nabídce našeho obchodu s přírodním kamenem jsou krystalové obklady k dispozici v různých formátech, barvách, v plamenném, broušeném a kartáčovaném provedení. Přírodní kámen ve formě dlaždic, se stal tak populární dokončovací materiál, že cena za jeho metr čtvereční stal se srovnatelný s cenou keramických dlaždic nebo kameninové dlažby. Přírodní kámen ve formě dlaždic se stal tak populárním dokončovacím materiálem. V naší nabídce najdete nespočet přírodních kamenů, jako jsou mramorové dlaždice, žulové dlaždice, křemencové dlaždice, břidlice, travertiny, vápence.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obklady a dlažby
Druh kamene: Kvarcit
Povrchová úprava: Kartáčovaný
Délka (cm): 60
Šířka (cm): 40
Tloušťka (cm): 1,2
Použití: interiér / exteriér
Jakost: I
Balení (ks): 1
Balení (m2): 0,24
Hmotnost balení (kg): 10,5