Mozaika Silver Shine brick 30,5x30,5x1 cm

Tip
199 Kč / ks 164 Kč bez DPH
Skladem do 7 dnů

Nová mozaika z křemene, kostky 6x3 cm.

Petrstone10

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvarcitové dlaždice a kamenné mozaiky patří mezi nejcennější dokončovací materiály. Kvarcit se používá jako stavební a architektonický materiál již od starověku. Je to exkluzivní dekorativní kámen, který se perfektně hodí do každého interiéru a dává mu prestiž a elegantní charakter. Kvarcitové desky se díky svým estetickým vlastnostem běžně používají ve všech interiérech, jako jsou domy, byty, hotely, kostely, kanceláře a nákupní centra. Kvarcitové dlaždice lze použít pro všechny vnitřní povrchy. Používá se jako: kámen na stěny a podlahy, krbové obklady, krbové povrchové úpravy, mramorové schody a vnitřní parapety. Kvarcit jako dekorativní kámen dodá eleganci a originální vzhled v každém obývacím pokoji, kuchyni nebo koupelně.

Kamenné a křemencové mozaiky jsou ideální pro podlahové vytápění. Díky své kumulativní schopnosti je to skvělé řešení pro podlahové vytápění. Dlouho po vypnutí topení zůstane podlaha v teple a postupně ji vrací zpět do životního prostředí. V naší nabídce velkoobchodníků z přírodního kamene najdete široký výběr kamenných dlaždic v různých formátech, také v modulárním systému římských optů (mix formátů, římské rozložení), v leštěném, broušeném, kartáčovaném a starožitném provedení. Přírodní kámen ve formě dlaždic se stal tak populárním dokončovacím materiálem, že cena za metr čtvereční se stala srovnatelnou s cenou keramických dlaždic nebo porcelánových dlaždic.

Petrstone Specialista na kamenné obklady a dlažby 2

Kdo je Váš specialista?

PETR ZEŤKA
Majitel petrstone.cz, specialista na kamenné obklady a dlažby
 
Už na střední škole jsem pomáhal tátovi na stavbách. Od něj jsem se mimo jiné naučil, že práce se musí dělat precizně, kvalitně. Nejen na pohled, ale aby to bylo provedeno opravdu tak, jak to má být. A tehdy také ve mně vzbudil opravdové nadšení kámen. Na stavbách jsem se setkal s mnoha materiály, ale na kameni se mi líbilo, že působí úplně jinak než cokoliv jiného. Navíc je to materiál, který vydrží navěky. Dnes jsem v kontaktu s kamenem každý den a obchod petrstone.cz funguje už od roku 2014.
 

Za roky zkušeností jsem pro vás vybral ty nejlepší dodavatele skutečně prvotřídních materiálů. V naší nabídce najdete různé druhy hornin jako je žula, mramor, kvarcit, břidlice, vápenec, travertin nebo pískovec. Kromě toho provádíme i kompletní instalace obkladů, dlažeb, parapetů, schodů atd. Proto jsou možné i úpravy na míru.

Jaké jsou výhody přírodního kamene oproti jiným materiálům (keramice či betonu)?
Výrazně delší životnost, pevnost, otěruvzdornost a snazší údržba.
 
Kde je možné přírodní kámen použít?
Je možné ho použít jak venku, tak uvnitř (obývák, kuchyně, koupelna, schody, terasy, chodníky, ploty, fasády, sokly, příjezdové cesty a další).

Potřebujete poradit s výběrem vhodného formátu pro váš projekt? Zavolejte mi: +420 605 590 452

Doplňkové parametry

Kategorie: Mozaiky
Druh kamene: Kvarcit
Povrchová úprava: Přírodní
Délka (cm): 30,5
Šířka (cm): 30,5
Tloušťka (cm): 1
Použití: interiér
Jakost: I
Balení (ks): 1
Balení (m2): 0,09
Hmotnost balení (kg): 2,47