Přírodní obklad Břidlice Multicolor Calipso 15x60 cm

Novinka Tip
Neohodnoceno
999 Kč / m2 999 Kč bez DPH
Skladem

Břidlice Multicolor Calipso je indická břidlice o rozměru 60x15cm. Provedení panelu je skládané z různých velikostí pásků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Břidlice je tradičně využívaný přírodní kámen, který má široké využití. Najdete jej jako kamenný obklad soklů a fasád rodinných domů, chat a chalup, stejně tak se hodí k obkladu krbů, grilů, komínů, barů či celých teras. Břidlici multicolor využijete také jako okrasný přírodní obklad oken a dveří, plotů, zídek, studny či pergoly. Nevýhodou u venkovního použití břidlice může být tzv. rezavění, přirozené vyplavování železa. U všech kamenů do exteriéru doporučujeme použít impregnaci ,  která zabrání pozdějším výkvětům.

Přírodní obkladový kámen se vyrábí štípáním nebo lámáním, a proto je specifický svou originalitou každého kusu. Přírodní kámen se vyznačuje vysokou odolností nejen vůči povětrnostním podmínkám, je tedy vhodný do exteriérů, ale také interiérů. Přírodní kámen je skvělou volbou rovněž do koupelen, je vysoce odolný vůči vodě. Díky plastickému povrchu a originálnímu přírodnímu vzhledu oživí každou stěnu Vašeho domu. Mezi jeho další vlastnosti patří barevná stálost, odolnost - vydrží několik desítek let, ohnivzdornost a mrazuvzdornost.

  • Typ kamene: břidlice, hladká
  • Rozměr obkladu: 15 x 60 cm
  • Hmotnost balení: 19 kg
  • Obsah balení: 7 ks = 0,63 m2
  • Balení na paletě: 30,24 m2
  • Jakost: 1.

Doplňkové parametry

Kategorie: Z-Shape 60x15cm
Druh kamene: Břidlice
Povrchová úprava: Hladký
Délka (cm): 55
Šířka (cm): 15
Tloušťka (cm): 1-2
Použití: interiér / exteriér
Jakost: I
Balení (ks): 8
Balení (m2): 0,66
Hmotnost balení (kg): 20