Mramor Cloudy Black 36x10x0,8-1,2 cm

Vzorek vystaven
999 Kč / m2 826 Kč bez DPH
Skladem do 7 dnů

Dekorativní panel je ideální jako dekorativní obklady stěn a fasád. Krásný dekorativní a fasádní panel v odstínech černé a šedé. Nový model nástěnného panelu Cloudy Black je ideální pro použití  venku i uvnitř domu jako dekorativní stěna (v obývacím pokoji, kuchyni, koupelně). Malý formát a lehkost umožňují snadnou instalaci panelů. K připevnění přírodního kamene doporučujeme použít bílé flexibilní lepidlo. Mramor je spojován s luxusem, šik a moderností, to je jen pár slov, která jej definují.

Petrstone10

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mramory jsou stále častější alternativou kvarcitových obkladů, protože mají vlastnosti žuly. Jejich mrazuvzdornost a odolnost proti povětrnostním podmínkám, tvrdost a odolnost proti oděru a mechanickému poškození umožňují jejich použití venku: na terasy, vnější schody a fasády. Mramory jsou navíc dekorativní kámen. Estetická kvalita mramorových obkladů vytvoří krásnou stěnu obloženou dekorem kuchyně, obývacího pokoje nebo koupelny.

Mramory, stejně jako všechny přírodní kameny, jsou skvělým vodítkem pro teplo. Díky schopnosti akumulovat je skvělým řešením pro podlahové vytápění. Dlouho po vypnutí topení se podlaha bude udržovat v teple a postupně ji odvádět. V nabídce našeho velkoobchodu s přírodním kamenem jsou krystalové obklady k dispozici v různých formátech, barvách, v plamenném, broušeném a kartáčovaném provedení. Přírodní kámen ve formě dlaždic, se stal tak populární dokončovací materiál, že cena za jeho metr čtvereční stal se srovnatelný s cenou keramických dlaždic nebo kameninové dlažby.

Petrstone Specialista na kamenné obklady a dlažby 2

Kdo je Váš specialista?

PETR ZEŤKA
Majitel petrstone.cz, specialista na kamenné obklady a dlažby
 
Už na střední škole jsem pomáhal tátovi na stavbách. Od něj jsem se mimo jiné naučil, že práce se musí dělat precizně, kvalitně. Nejen na pohled, ale aby to bylo provedeno opravdu tak, jak to má být. A tehdy také ve mně vzbudil opravdové nadšení kámen. Na stavbách jsem se setkal s mnoha materiály, ale na kameni se mi líbilo, že působí úplně jinak než cokoliv jiného. Navíc je to materiál, který vydrží navěky. Dnes jsem v kontaktu s kamenem každý den a obchod petrstone.cz funguje už od roku 2014.
 

Za roky zkušeností jsem pro vás vybral ty nejlepší dodavatele skutečně prvotřídních materiálů. V naší nabídce najdete různé druhy hornin jako je žula, mramor, kvarcit, břidlice, vápenec, travertin nebo pískovec. Kromě toho provádíme i kompletní instalace obkladů, dlažeb, parapetů, schodů atd. Proto jsou možné i úpravy na míru.

Jaké jsou výhody přírodního kamene oproti jiným materiálům (keramice či betonu)?
Výrazně delší životnost, pevnost, otěruvzdornost a snazší údržba.
 
Kde je možné přírodní kámen použít?
Je možné ho použít jak venku, tak uvnitř (obývák, kuchyně, koupelna, schody, terasy, chodníky, ploty, fasády, sokly, příjezdové cesty a další).

Potřebujete poradit s výběrem vhodného formátu pro váš projekt? Zavolejte mi: +420 605 590 452

Doplňkové parametry

Kategorie: Z-Shape Slim 36x10cm
Druh kamene: Mramor
Povrchová úprava: Přírodní
Délka (cm): 36
Šířka (cm): 10
Tloušťka (cm): 1
Použití: interiér / exteriér
Jakost: I
Balení (ks): 11
Balení (m2): 0,4
Hmotnost balení (kg): 11